Ana SayfaKurumsalHizmetlerMarkalarYedek ParçaTest CihazlarıFoto GaleriVideo Galeriİletişim

Kurumsal

Geniş bir iş tecrübesine sahip olan ADT Otomotiv ve Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.,Volkswagen - Audi - Seat - Skoda marka araçların orijinal ve yan sanayi yedek parçalarını perakende satışının yanında 2014 yılında servisimizle sizlere her türlü mesleki ihtiyaçlarınızda yardımcı olmak üzere yeni bir oluşum içine girerek yedek parçanın yanında profesyonel servis hizmetleri vermek üzere Haramidere'de yeni yerine taşınmıştır.

Tüm süreçlerimizde kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı, yaratıcı ve dinamik bir hizmet anlayışını sürekli kılmak, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle, otomotiv sektöründe Volkswagen- Audi - Seat - Skoda markasının bilinen ve tercih edilen öncelikli markalar arasında yer almasını sağlamaktır.

Şirketimiz ülke çapında geniş bir satış ağına sahiptir. Volkswagen - Audi orijinal yedek parçalarını Türkiye'nin en büyük illerindeki müşterimize en kısa sürede ulaştırmaktayız. Bugün ulaştığımız nokta bizim bu işte ne derece başarılı olduğmuzun bir kanıtıdır.

Sektördeki yenilikleri uluslararası platformda çok yakından takip ederek, bu bilgi birikimimiz firmamızın adına yakışan bir profosyonellikle otomotiv sektörüne yansıtmak, stoklarımızdaki çeşitliliği sağlamak, kaliteli ürün ve ucuz fiyat politikamızı korumak bizim ana hedefimizdir.

Firmamız, her biri konusunda uzman personeli ile müşterilerine teknik bilgi, destek danışmanlık hizmeti sağlayarak, onlara her türlü yenilik ve değişiklikleri günü gününe aktarmak için çok büyük çaba sarfetmektedir. Müşterilerimizin karşılaştıkları her türlü sorunlarını en kısa sürede çözerek satışta büyük kolaylık sağlamaktadır.

Firmamız sektördeki öncü kuruluşlardan biri olmaktan gurur duyar.

Kurumsal
Kurumsal